Dobro došli na našu novu WEB stranicu!

Naš novi Webshop je otvoren!
Posjeti Webshop

III. KK Diadora Open: Raspored seniorskog FIBA 3x3 turnira

Donosimo raspored seniorskog FIBA 3x3 turnira koji se igra od 20. do 22. svibnja!

KVALIFIKACIJE, četvrtak 20. svibnja

Grupa A
Otpisani
Tick Tock
Vidini podanici


Grupa B
Bazen
Smiljevac
Svi u 1, 1 u sve


Grupa C
Run & Gun
#Samozabava
Voštarnica


16:00 Otpisani - Vidini podanici
16:15 Bazen - Smiljevac
16:30 Run & Gun - #Samozabava
16:45 Otpisani - Tick Tock
17:00 Bazen - Svi u 1, 1 u sve
17:15 Run & Gun - Voštarnica
17:30 Tick Tock - Vidini podanici
17:45 Smiljevac - Svi u 1, 1 u sve
18:00 #Samozabava - Voštarnica


Prvoplasirani iz kvalifikacijskih grupa A, B i C su osigurali mjesto u glavnom dijelu turnira, a drugoplasirani čine novu grupu iz koje će glavni dio turnira izboriti jedna ekipa


18:30 2A - 2B
19:00 2A - 2C
19:30 2B - 2C

 

GLAVNI DIO TURNIRA, petak i subota, 21. i 22. svibnja

Grupa A
Pirot 3x3
X Faktor
Basement
Najbolji drugoplasirani iz kvalifikacija (A4)


Grupa B
La Pont MB Motors
Full Monty
Pharma Classic
Prvoplasirani iz kvalifikacijske grupe A (B4)


Grupa C
Šaka Zulu
Amfora
Crne guje
Prvoplasirani iz kvalifikacijske grupe B (C4)


Grupa D
Aluplastik Živinice
Mosa Fowiki
Ricky Ljubio
Prvoplasirani iz kvalifikacijske grupe C (D4)


Petak, 21.5.


Grupe A i B (14:00 - 18:20)
14:00 Pirot 3x3 - A4
14:20 X Faktor - Basement
14:40 La Pont MB Motors - B4
15:00 Full Monty - Pharma Classic
15:30 A4 - Basement
15:50 Pirot 3x3 - X Faktor
16:10 B4 - Pharma Classic
16:30 La Pont MB Motors - Full Monty
17:00 X Faktor - A4
17:20 Basement - Pirot 3x3
17:40 Full Monty - B4
18:00 Pharma Classic - La Pont MB Motors


Grupe C i D (18:30 - 22:50)
18:30 Šaka Zulu - C4
18:50 Amfora - Crne guje
19:10 Aluplastik Živinice - D4
19:30 Mosa Fowiki - Ricky Ljubio
20:00 C4 - Crne guje
20:20 Šaka Zulu - Amfora
20:40 D4 - Ricky Ljubio
21:00 Aluplastik Živinice - Mosa Fowiki
21:30 Amfora - C4
21:50 Crne guje - Šaka Zulu
22:10 Mosa Fowiki - D4
22:30 Ricky Ljubio - Aluplastik Živinice


Subota, 22.5.


Četvrtfinale
18:00 A1 - C2 (QF1)
18:30 D1 - B2 (QF2)
19:00 B1 - D2 (QF3)
19:30 C1 - A2 (QF4)

Polufinale
20:00 QF1 - QF2
20:30 QF3 - QF4

21:00 Natjecanje u tricama

21:30 Finale

 

#Entuzijasti