Marketing

DONATORI I PRIJATELJI KLUBA

HVALA!

Mi smo skupina zadarskih sportskih entuzijasta i volontera koji su od osnutka uspjeli: dvaput organizirati najmasovniji gradski #3x3 turnir, postati jedini košarkaški klub u Hrvatskoj s web shopom, osvojiti i obraniti vaterpolsku “VAKANZU”, malonogometno “Pojonsko srce” i "Ist 2019.", zaigrati premijeru s KK Zadar u Jazinama, skupiti novac za Udrugu Down sindrom, donirati lopte zadarskim osnovnim i srednjim školama, učlaniti preko 250 novih članova - Entuzijasta, pokrenuti "Brkati studeni" za zadarsku Ligu protiv raka, prikupiti 102 doze krvi za Opću bolnicu , podržati humanitarnu "Futsal čaroliju", kupiti potrepštine Kabinetu za ranu prevenciju autizma, darovati novac za siromašne obitelji u župi Srca Isusova, izaći u svjetskim medijima, prijaviti se na foto-natječaj Svjetske košarkaške federacije, obilježiti Svjetski dan Prijatelja s Downovim sindromom, sudjelovati u organizaciji zadarskog KvartArt festivala i kroz akciju #KazniMeZaDobro uplatiti sredstva u fond "Zadar za Anu i Enu", pomoći NK Varteksu da dobije svoj dom, obilježiti Svjetski dan mentalnog zdravlja, dva puta ući u 16 najboljih ekipa Krešinog te naposljetku vratiti košarkašku Ljetnu ligu u naš Grad košarke...

Kako bi i dalje ustrajali u naumu stvaranja zdravog sportskog kolektiva treba nam i Vaša pomoć.

S obzirom da smo jedini gradski Klub koji se većinski financira donacijama dobrih ljudi, obraćamo Vam se s molbom da nam pomognete novčanim sredstvima koja će definitivno ubrzati provedbu zacrtanih ciljeva.

Ukoliko ste nam voljni pomoći, IBAN Kluba je HR0524070001100032828, a svaka uplata ovisno o Vašoj želji bit će maksimalno ispromovirana kroz medije, propagandne materijale i ostale planirane sponzorske aktivacije.

Za sva dodatna pitanja i pojašnjenja stojimo Vam na raspolaganju u svako doba dana na e-mailu: kkdiadora@gmail.com.

Sportski poZDrav!

#Entuzijasti